Про бренд

Як все найкраще, історія виробництва органічної олії TM ORGANICO почалася з прагнення родини нагодувати своїх дітей здоровою натуральною їжею.

Дивіться інтерв'ю зосновників бренду Олени та Олега Друтіс.

Органічні олії TM ORGANICO виробляються на Україні з 2012 року. Якість органічної рослинної олії TM ORGANICO перевірено і сертифіковано в єдиному українському органі по сертифікації органічного виробництва «Органік стандарт», який щорічно контролює весь ланцюжок – від вирощування органічної сировини до виробництва якісного органічного продукту.

Соняшник, з насіння якого виробляється олія, – вирощується на родючих землях Херсона, без застосування шкідливих хімічних речовин, пестицидів тощо. В процесі виробництва олія нагрівається не вище 40 градусів, тому в неї зберігаються всі корисні речовини, які так необхідні сучасній людині.

Олії TM ORGANICO вже більше 5-ти років продаються в більшості великих торгівельних національних і локальних мереж України, нішевих магазинах, а також експортуються в європейські країни.
Бренд один з перших представляв органічний ринок України на міжнародній виставці BioFach в Нюрберге в 2014 році. На поточний момент TM ORGANICO присутній на більшості значних виставок по всьому світу.

Лінія органічних олій TM ORGANICO включає: соняшникову, соняшникову високоолеінову, лляну, рапсову, рижієву та соєву олію.

Органічна рослинна олія
Organico - джерело здоров'я!

У Німеччині їх називають Bio, в Голландії - Eco. Англійці використовують слово Organic - все це синоніми для маркування олій з особливим походженням. Від звичайних їх відрізняє чистота - генетична, хімічна, механічна.

відсутність генних змін в насінні рослин – без ГМО!

перший холодний віджим – олію отримують при температурі не вище 40*

без гербіцидів і пестицидів – без хімії, що стимулює зростання і врожайність

не містять штучних барвників, ароматизаторів, загусників та іншої харчової хімії.

По суті, ми повернулися до витоків – так робили рослинну олію наші предки, коли жили в гармонії з природою. Чи потрібно говорити, що органічна олія у сто крат корисніше для здоров’я, ніж звичайне. І абсолютно нешкідливе навіть для чутливих дитячих організмів.

До речі, у Великобританії виробництвом органічних продуктів, в тому числі і олії, першим в промислових масштабах зайнявся принц Чарльз. У 80-х він відкрив фермерське господарство, яке налагодило виробництво продуктів з маркуванням Organic.

Слідом за появою таких господарств в Європі законодавчо врегулювали умови для отримання органічних продуктів. За цим стежать контролюючі органи. Порушення умов тягне за собою позбавлення права на виробництво органічних продуктів на довгі роки.

Фахівці Органік Стандарт контролюють виробництво олії на всіх етапах. Аж до вимірів чистоти ґрунту перед посівом! Вони були присутні при найпершому віджиманні і постійно відвідують підприємство для замірів чистоти органічного рослинного масла. Їх маркування - це найвища оцінка для органічних продуктів!

Створення органічної рослинної олії - це данина зростаючої необхідності споживати чисті, здорові продукти! Продукти харчування не просто забезпечують нас енергією на день - вони змінюють якість життя, як в кращу, так і гірший бік.

Промисловці прагнуть вичавлювати з насіння 99% олії, використовуючи бензинові розчинники! Бензинова плівка на поверхні олії - явище настільки часте, що багато до нього просто звикли. Чи може ця олія бути корисною, здоровою?

Наша мета отримати з чистої сировини тільки той мінімум, який несе в собі максимальну користь для організму. Смачна, ароматна, багата на вітаміни і омега-кислоти олія: соняшникова, високоолеінового, лляна, ріпакова, і навіть єдина в Україні рижієва!

На здоров’я!

Organico